Jak do nas aplikować?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Renata Ludziejewska-Artymiak prowadząca działalność w pod firmą HR Inspirations z siedzibą w Masłomiący, NIP  629-159-38-92 , REGON 122921642

Zapoznaj się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Priorytetowe znaczenie ma dla nas ochrona Twoich danych osobowych i postępowania z nimi zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”). Naszym celem jest zapewnienie Tobie kontroli nad przetwarzaniem przez nas Twoich danymi osobowymi oraz udostępnienie narzędzi pozwalających wykonać przysługujące Ci prawa.

Zapoznaj się z informacjami na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, jak dbamy o ich bezpieczeństwo i komu je udostępniamy zgodnie z polityką przetwarzania danych osobowych

Proszę umieść w swoich dokumentach aplikacyjnych zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HR Inspirations w celu przeprowadzania obecnych, oraz udostępnienie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także, jeśli taka jest Twoja wola, na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Inspirations w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, a także na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom”.

Jeśli chcesz ograniczyć przetwarzanie danych do tylko wybranego procesu rekrutacyjnego, proszę dopisz, „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Inspirations w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego oraz na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom”.

Jeśli poszukujesz pracy lub chcesz być na bieżąco informowany o interesujących ofertach pracy proszę zostaw nam kontakt pod linkiem.

Oferty pracy:

Jeżeli  jesteś zainteresowany ofertą pracy proszę prześlij nam swoje cv przez formularz aplikacyjny zawarty w ogłoszeniu.

Przejdź do listy aktualnych ofert pracy

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych udostępnionych przez klientów

Polityka przetwarzania danych osobowych

Jeśli poszukujesz pracy i chcesz być na bieżąco informowany o interesujących ofertach zostaw nam kontakt pod linkiem.